ÖZEL EMRE EĞİTİM KURUMLARI

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

          ADI VE SOYADI GÖREVİ GÖRÜŞME GÜNÜ SAAT
1 KÜBRA TEKE ANASINIFI ÖĞRETMENİ PERŞEMBE 10.05-10.30
CUMA 10.55-11.25
2 SEVDA GÖKER ANASINIFI ÖĞRETMENİ ÇARŞAMBA 13.05-13.35
PERŞEMBE 10.05-10.30
3 FADİME VURAL SINIF ÖĞRETMENİ PERŞEMBE 09.20-09.50
CUMA 09.20-09.50
4 BİRSEN CANOĞLU SINIF ÖĞRETMENİ SALI 09.20-09.50
CUMA 09.20-09.50
5 FUNDA ARSLANGÖRÜR SINIF ÖĞRETMENİ PAZARTESİ 13.05-13.30
ÇARŞAMBA 09.20-09.50
6 SELMA EROL SINIF ÖĞRETMENİ PAZARTESİ 10.55-11.25
PERŞEMBE 10.55-11.25
7 BURCU ERDOĞAN MATEMATİK ÖĞRETMENİ SALI 14.40-15.10
PERŞEMBE 13.50-14.20
8 DAMLA SUBAŞI TÜRKÇE ÖĞRETMENİ PAZARTESİ 09.20-09.50
ÇARŞAMBA 10.55-11.25
9 ŞEYDA TURAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ SALI 09.20-09.45
CUMA 10.55-11.25
10 NECLA YÜZBAŞIOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ SALI 11.45-12.15
PERŞEMBE 13.50-14.20
11 KÜBRA GÖKAYDINOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ PAZARTESİ 09.20-09.50
CUMA 09.20-09.50
12 ÖZLEM ÇİÇEK ALMANCA ÖĞRETMENİ CUMA 14.40-15.10
13 YASEMİN SEVİMAY FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ SALI 14.40-15.10
PERŞEMBE 13.50-14.20
14 DİNEMİS KILIÇTAŞ SOSYAL BİLGİLER/ TC İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK PERŞEMBE 11.45-12.15
ÇARŞAMBA 14.40-15.10
15 AYLİN DALSÜREN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM ÖĞRETMENİ PERŞEMBE 11.45-12.15
CUMA 09.20-09.50
16 İRFAN ŞENTERZİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR
17 BENGÜDAL YILMAZ GÖRSEL SANATLAR- SERAMİK SALI 11.45-12.15
PERŞEMBE 09.20-09.50
18 HASAN TOYRAN MÜZİK ÖĞRETMENİ PAZARTESİ 09.20-09.50
ÇARŞAMBA 09.20-09.50
19 HANDE GÜLÜMSER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ/ HALK OYUNU
ÇARŞAMBA 13.50-14.20
20 MERAL ARİN  REHBER ÖĞRETMEN-PSİKOLOG RANDEVU ALINMASI GEREKMEKTEDİR
11.10.2017
Özlem KILIÇ
Okul Müdürü
Yaklaşan Etkinlikler
  1. İlkokul: Yeteneklerimiz Yarışıyor:” Yeni Yıla Girerken” konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışması

    Aralık 10 @ 08:00 - Aralık 24 @ 17:00
  2. Ortaokul: Yeteneklerimiz Yarışıyor:”Yılın İlk Günü” konulu resim,şiir ve kompozisyon yarışması

    Aralık 10 @ 08:00 - Aralık 24 @ 17:00
  3. Anasınıfı,1 ve2.Sınıflar: Okulumuzda Tiyatro Oyunu İzliyoruz: “MİNİK KUŞ”

    Aralık 17 @ 08:00 - 17:00
  4. 7.Sınıf: 4. DİKKATLİ KİTAP OKUYORUM DEĞERLENDİRMESİ

    Aralık 17 @ 08:00 - 17:00
  5. İlkokul: Belirli Gün Ve Haftalar:Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

    Aralık 17 @ 08:00 - 17:00
Son Yorumlar